Witajcie drodzy Alicians na całkowicie odświeżonej wersji srony aliciaonline.pl!

Jak widzicie wygląda ona całkiem inaczej – głównie dlatego, że zrezygnowaliśmy z formatu tak zwanego forum.
Zrobiliśmy to między innymi dlatego, że forum służyło dla graczy głównie w celach informacyjnych.
Ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników, co chwila nowe odwiedziny na stronie i co chwile ktoś przeglądał tematy, jednak fora istnieją głównie w celach zakładania tematów przez użytkowników, prowadzenia dyskusji i komentowania, a jak wiemy praktycznie nikt tego nie robił. : )
Oczywiście w zupełności nas to nie dziwi, ponieważ mamy inne portale społecznościowe takie jak chociażby facebook lub serwer Discord na którym z wielką chęcią udzielacie się codziennie.

Dlatego wprowadzamy zmiany i na nowej stronie oczywiście w swoim czasie znajdą się wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące gry – również te które znajdowały się na forum.
Jednak potrzebujemy trochę czasu aby ogarnąć wszystkie funkcje witryny, dlatego teraz może ona wyglądać na niekompletną. Nowa strona daje nam również o wiele więcej możliwości edycji zakładanych wpisów, więc miejmy nadzieję, że od teraz zaczną się one pojawiać nieco częściej. : )

Póki co to tyle, a do tego od teraz możecie komentować nasze wpisy bez konieczności rejestracji! Yey!

Kategorie: Społeczność

17 Comments

Toja · Grudzień 1, 2017 o 04:19

Super!

둔한Eichi · Grudzień 3, 2017 o 11:52

Mega to teraz wygląda :O

Shori · Grudzień 3, 2017 o 18:07

Super to teraz wygląda 🙂

Inezolka[PL] · Grudzień 3, 2017 o 18:31

I fajne zmiany! 😀

QWiki · Grudzień 3, 2017 o 19:29

O wiele lepiej to wygląda 😍😍

Abigirlpl · Grudzień 12, 2017 o 15:08

Heh szkoda że nie mg wejść na AO… Nie wyskakuje mi error ani nic… Gra nie chce się włączyć od tygodni 😓 ciągle jest napisane startup czy coś takiego

    Skio · Grudzień 25, 2017 o 16:49

    Musisz jeszcze raz zainstalować

Alysse · Grudzień 12, 2017 o 19:57

Świetny wygląd, naprawdę dużo lepiej ❤

Karolina 12574 · Grudzień 13, 2017 o 08:46

Super! Jest lepsza ale kiedy będą aktu?

    Alicia · Grudzień 14, 2017 o 16:29

    Prawdopodobnie będziemy tu umieszczać nie każdą aktualizację osobno, ale zestawienie aktualizacji z ostatniego miesiąca. : )

aliciacome · Styczeń 5, 2018 o 19:25

Bardzo lubie grac w alicie oline ale nie mogę się doczekać kiedy będzie można zchodzic z konia a tak to wszystko super a i fajnie kiedy by było miasto gdzie gracze się spotykają i się kupuje przedmioty albo stare albo nowe ( przepraszam za bledy ort )

Karolina 12574 · Styczeń 7, 2018 o 15:31

super ale jak się dostać do aktualizacji?

에쁜seola · Styczeń 14, 2018 o 01:54

Pieknie *a*