Facebook
Discord

Jak dołączyć na nasz serwer Discord?

Obecnie przebywasz na naszej stronie, która zawiera jedynie informacje na temat gry.
Cała nasza społeczność bawi się na grupie facebook oraz serwerze Discord.
Dowiedz się jak do nas dołączyć!

Dlaczego warto dołączyć?
Serwer Alicia Online Polska służy nam głównie do rozmów pisemnych jak i głosowych.
Jest to dużo wygodniejsze niż grupa, gdyż wszyscy piszą ze sobą na bieżąco bez konieczności tworzenia posta i oczekiwania na komentarze innych członków.
Możesz to porównać do bardzo wielkiej konwersacji utworzonej na komunikatorze Skype, z tą różnicą, że na Discordzie zmieści się dużo większa liczba użytkowników, jak i masz dostęp do bardzo wielu kanałów tematycznych na których możesz pisać wraz z innymi.
Dla zachowania porządku cały serwer jest moderowany przez nasz zespół.
Jeśli nigdy z nami nie rozmawiałeś to od teraz masz możliwość by móc pogadać z nami jak i z innymi użytkownikami naszej społeczności!

Oprócz tego: 
▫Spotkasz tutaj znajomych do wspólnej gry.
▫Możesz znaleźć dla siebie gildię lub stworzyć własną i reklamować ją na naszym serwerze. Oprócz tego Twoja gildia otrzyma własną rangę oraz kanał tekstowy/głosowy dla członków gildii.
▫Będziesz mógł reklamować swoje konie do hodowli na przeznaczonym do tego kanale. 
▫Możesz znaleźć pomoc do wykonywania zadań dziennych lub książek z osiągnięciami.

▫Uzyskasz szybką pomoc od osób z administracji lub innych użytkowników serwera. 
▫Dla osób aktywnych, które dużo udzielają się na serwerze jest przygotowana specjalna ranga wyróżniająca. Dzięki niej będziesz na bierząco informowany o wszelkich zmianach jak i o najnowszych aktualizacjach! : )

O Discordzie
Jest to darmowy komunikator tekstowo/głosowy, dzięki któremu przyjemniej spędza nam się wszystkim czas podczas grania jak i nie tylko.

Program jest na tyle wygodny, że możecie go używać poprzez przeglądarkę internetową lub pobrać go bezpośrednio na swój komputer.

Jak to zrobić?
Musicie udać się na główną stronę Discorda, następnie klikacie „Download for Windows” (by pobrać na komputer) lub „Open Discord” (by otworzyć w przeglądarce).

Rejestracja
Po kliknięciu „LOGIN” w prawym górnym rogu, otworzy nam się okno z możliwością logowania. Jeśli mamy już założone konto – wpisujemy email oraz hasło i klikamy „zaloguj się”. Jeśli nie – klikamy przycisk „zarejestruj się”.

W ten sposób przenosimy się do zakładki „Załóż konto”/ Wypełniamy je swoim adresem email, nazwą użytkownika oraz hasłem, a następnie klikamy przycisk „Kontynuuj”.
Uwaga: Dla bezpieczeństwa lepiej nie posługiwać się swoimi danymi osobistymi takimi jak imię i nazwisko.

Po chwili wyświetli nam się system weryfikacji. W tej weryfikacji musimy kliknąć na biały kwadrat obok napisu „nie jestem robotem”, a następnie przejść mini proces weryfikacji, który polega na prostym zadaniu jakim jest „wybierz wszystkie zdjęcia na którym są rzeki/samochody/sklepy/itd”.
Po wybraniu wymaganych obiektów na obrazkach, klikamy przycisk „Zweryfikuj”.

Gotowe!
Właśnie zalogowałeś się na swoje konto Discord!
Nie zapomnij potwierdzić maila na które Twoje konto zostało założone zanim dołączysz na nasz serwer! : )