Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania jakie kierujecie do nas na grupie, facebooku oraz Discordzie. Jak możecie zauważyć – nie ma ich wiele oraz są bardzo ogólne, ponieważ dużą część odpowiedzi na inne pytania możecie uzyskać w kolejnych działach na tej stronie.

Pytania dotyczące gry

 1. Czy gra posiada oryginalnego wydawcę?
  Wszystkie prawa należą do NTreeV, który zakończył pracę nad oficjalną wersją „My Horse Story, Alicia” w 2014 roku. Obecnie serwer gry jest prywatny a sama gra powstaje przy pomocy kilkunastu osób, które są chętne do przywrócenia jej dawnej świetności – serwer gry jest prywatny. Więcej informacji uzyskasz w dziale o nas.
 2. Czy Alicia Online ma wirusy?
  Nie, w pliku instalacyjnym nie znajdują się żadne szkodliwe oprogramowania, aczkolwiek niektóre antywirusy uznają ją za niebezpieczną co nie umożliwia instalację gry.
 3. W jakich językach jest dostępna gra?
  – W Alicię możesz grać w języku angielskim, koreańskim, rosyjskim, czeskim, niemieckim, węgierskim, duńskim i oczywiście polskim!
  ▫Język gry możesz wybrać podczas jej uruchamiania (okno logowania).
  ▫Grając z polskim tłumaczeniem możesz napotkać różne błędy w pisowni, braku polskich znaków lub nie do końca przetłumaczonych elementach gry – tłumaczenie gry jest fanowskie i wciąż jest na etapie tłumaczenia. Co jakiś czas tłumaczenie gry jest aktualizowane.
 4. Czy gra jest płatna?
  ▫Gra jest całkowicie darmowa oraz nie znajdują się w niej żadne mikropłatności.
  ▫Wszystkie rzeczy, które są obecnie dostępne, możemy kupić za walutę zdobytą w grze.
 5. Jak często gra jest aktualizowana? Co będzie w kolejnej aktualizacji?
  ▫Gra jest aktualizowana w każdą niedzielę w godzinach popołudniowych. Wyjątek mogą stanowić wydarzenia okazjonalne takie jak święta z okazji których do gry dodawane są różnego rodzaju bonusy, elementy ubioru, zmiana wyglądu rancza.
  ▫Aktualizacje nie są zdradzane wcześniej, a każda z nich jest niczym niespodzianka dla graczy. Dlatego prosimy nie kierować do nas pytań o to co się pojawi w najnowszej aktualizacji, gdyż odpowiedź zawsze będzie brzmieć „nie możemy tego powiedzieć, trzeba wyczekiwać niedzieli, a następnie śledzić fanpage, grupę lub nasz serwer Discord, aby dowiedzieć się jaką niespodziankę Alicia przyszykowała dla nas w tym tygodniu”! : )

Pytania dotyczące rozgrywki

 1. Jak mogę zwiększyć swój poziom?
  Poziom swojej postaci zwiększasz poprzez branie udziału w wyścigach. Im wyższe miejsce zajmujesz, tym więcej punktów doświadczenia (exp) dostajesz.
 2. Z kim mogę się ścigać?
  Oprócz wyścigów z innymi graczami, ścigać można się również z botami w trybach Speed oraz Magic na czterech różnych poziomach trudności (easy, normal, hard oraz expert).
 3. Do czego służy portal na farmie?
  Dzięki portalowi możemy przenosić się na rancza innych graczy, oraz na rancza typu publicznego.